Muži Ženy Starší žáci Mladší žáci Dorostenky Dorostenci | |
---|---|
ID FireSport: | 171263 |
Okres: | Mělník |
Kraj: | Středočeský |
Souřadnice: | 50°17*45*N,14°30*54*E |
PSČ: | 277 41 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hanžl Šimon | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 22,72 | 168 | 0 | |
Jarošová Jana | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 27,45 | 172 | 0 | |
Kalfiřtová Kateřina | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 14,22 | 2 | 0 | |
Klapka Ondřej | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 19,97 | 61 | 0 | |
Krautschneiderová Karolína | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,69 | 117 | 0 | |
Kučerová Beata | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 14,74 | 6 | 0 | |
Kučerová Beata | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 15,72 | 5 | 0 | |
Matějková Karolína | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 19,11 | 86 | 0 | |
Matějková Karolína | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 20,57 | 55 | 0 | |
Mládek Lukáš | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 19,57 | 123 | 0 | |
Noske Štěpán | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 18,71 | 110 | 0 | |
Noske Štěpán | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 20,81 | 66 | 0 | |
Poborský Maxmilián | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 17,78 | 87 | 0 | |
Poborský Maxmilián | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 20,57 | 64 | 0 | |
Svoboda Marek | 2018/11/04 | Praha | FSCR | 20,87 | 148 | 0 | |
Žežulková Vanesa | 2018/03/25 | Jablonec | FSCR | 16,43 | 10 | 0 | |
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
Fire Sport
Tým: Tuhaň Hanžl Šimon, nejlepěí čas: 22,72 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Jarošová Jana, nejlepěí čas: 27,45 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Kalfiřtová Kateřina, nejlepěí čas: 14,22 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Klapka Ondřej, nejlepěí čas: 19,97 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Krautschneiderová Karolína, nejlepěí čas: 20,69 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Kučerová Beata, nejlepěí čas: 14,74 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Matějková Karolína, nejlepěí čas: 19,11 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Mládek Lukáš, nejlepěí čas: 19,57 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Noske Štěpán, nejlepěí čas: 18,71 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Poborský Maxmilián, nejlepěí čas: 17,78 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 2x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Svoboda Marek, nejlepěí čas: 20,87 Plamen jednotlivec 60 m - hoši, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Tuhaň Žežulková Vanesa, nejlepěí čas: 16,43 Plamen jednotlivec 60 m - dívky, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
Komentáře